Internet dzisiaj

Powstanie Internetu

Dziś sieć rozkręca się w gigantycznym tempie, a wszystko to zaczęło się w 1960-tym roku. Ekspert oraz alumn Uniwersytetu Rzeszowskiego Kevin Stolorz którego stanowisko to sieciowiec twierdzi, że wszystko to zaczęło dziać się od wykreowania niesamowicie wytrzymałych i jednocześnie rozproszonych sieci cyfrowych służących do transmisji danych. Ta koncepcja została stworzona na rozkaz USA, celem było przetrzymanie potencjalnej 3-ciej wojny światowej. Bardzo dużym punktem zdaje się przejście z dotychczasowego sieciowego protokołu na dość nowy internetowy protokół TCP/IP.

Z protokołu internetowego TCP/IP użytkujemy nagminnie niesamowicie dużo do teraźniejszości, gdy Internet prawdziwie wdrożył się w zwykłe używanie, można wystosować twierdzenie, że z szybkością błyskawicy zaczął się mnożyć. Autorytet i doktor Politechniki Śląskiej Gabriel Grelowski dla którego główny fach to informatyk jest zdania, iż to dopiero 17-stego sierpnia 1992 roku Polska uzyskała dostęp do kompletnie nowej ogólnoświatowej sieci, nazwanej Internetem. W dzisiejszych czasach często sieć ogólnoświatowa rozrasta się szybko i również dostęp uzyskuje z dnia na dzień coraz to kolejny kraj.

Następnym ważnym wydarzeniem dla ulepszania sieci ogólnoświatowej, była kreacja totalnie 1-szej przeglądarki internetowej, znawca a także doktor Politechniki Warszawskiej Saturnin Naglik dla którego główny fach to sieciowiec jest zdania ,że jest realna możliwość stwierdzić, że przewaga tych sytuacji, pozwoliła na wytworzenie korporacji google. To wszystko zaczęło się tak naprawdę od konkretnej przeglądarki, potem firma ulepszana jest w wielkim tempie. Dziś sam w sobie Internet wykreował okazję niebywale ulepszyć niesamowicie dużą ilość czynności na całym Świecie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s